44-151 Gliwice, Daszyńskiego 325

tel.+48 32 234 82 32 / +48 696 46 86 43

części ALLEGRO, OTOMOTO, OLX: tel.+48 884 697 455

Naprawy bezgotówkowe

Reprezentowanie klienta u ubezpieczyciela to element naszej oferty, który nas szczególnie wyróżnia. Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z firmami ubezpieczeniowymi pozwala nam na szybkie prowadzenie spraw oraz w taki sposób by wyceny dokonywane przez rzeczoznawców firm ubezpieczeniowych odpowiadały rzeczywistej utracie wartości samochodu. Większość firm ubezpieczeniowych stara się zaniżać kwoty wypłacanych odszkodowań. Nasze doświadczenie może Cię przed tym ustrzec.

Chcąc jak najbardziej zminimalizować państwa zaangażowanie w likwidację szkody oferujemy państwu załatwienie wszelkich formalności począwszy od zgłoszenia szkody u ubezpieczyciela po rozliczenie za badanie techniczne, holowanie itd.

Oferowana forma rozliczenia bezgotówkowego jest bardzo korzystna dla klientów. Dzięki niej eliminuje się konieczność zapłaty za usługę przez klienta, a także ogranicza się do minimum formalności, które załatwiane są w jego imieniu w towarzystwie ubezpieczeniowym.

Dodatkowo chcielibyśmy, aby państwo wiedzieli, że naprawę bezgotówkową blacharsko-lakierniczą rozpoczynamy zaraz po oględzinach dokonanych przez technika z towarzystwa ubezpieczeniowego. Skraca to znacznie czas, kiedy klient  pozostaje bez samochodu (Uwaga! Dysponujemy Autami Zastępczymi !!!). We wszystkie części i inne materiały konieczne do przeprowadzenia naprawy angażujemy własne środki finansowe.

W ramach wieloletniej współpracy z największymi ubezpieczalniami w kraju jesteśmy zrzeszeni jako:

Ponadto nasz Serwis współpracuje w ramach tzw. rozliczeń bezgotówkowych z takimi firmami jak:  PTU, , AXA, Liberty Direct,, PZMot, TUW, TUZ, Reso.” można usunąć PTU, libert Direct,  też już ich nie ma a dodać — Balcia, Crawford